Hiç gitmediği şehirden ceza geldi! Hayatının şokunu yaşadı...

Çorum'da yaşayan Arslan Ulaç'a, İzmir'de ,''seyir halinde cep telefonu kullanmak'' suçundan ceza kesildi. Ulaç, şehir dışına hiç çıkmadığını söyleyerek hayatının şokunu yaşadı ve yetkililerden yardım istedi.

Hiç gitmediği şehirden ceza geldi! Hayatının şokunu yaşadı...
banner150

Hiç gitmediği İzmir’de ‘seyir halinde cep telefonu kullanmak’ suçundan ceza kesilmesi, Arslan Ulaç isimli vatandaşı şaşkına çevirirken, araç sahibi, yetkililerden yardım istedi.

İlçeye bağlı Alembeyli Köyü’nde çiftçilikle uğraşan Arslan Ulaç, kendisinin Sungurlu’ya geliş gidiş yaptığı hafif ticari araç ile İzmir’de ‘seyir halinde cep telefonu kullanmak’ suçundan para cezası yazılması üzerine şaşkına döndü.

'SUNGURLU DIŞINA HİÇ ÇIKMADIM'

Sungurlu dışına hiç çıkmadığını hatırlatan Ulaç, "Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı KGM Bölge Müdürlüğü A.K.M. Başmühendisliği tarafından hafif ticari aracım İzmir otoyolundan ‘seyir halinde cep telefonu kullandığım’ için adıma ve aracımın plakasına ceza kesildiğine dair makbuz gönderildi. Bu olay karşısında şaşırdık. Yetkililerin bu yanlışlığı düzeltip cezayı iptal etmesini istiyorum" dedi.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.