Henüz 22 yaşında! ''Bu adam beni öldürmeden rahatlamayacak. Kurtarın beni''

İzmir Çeşme'de yaşayan 22 yaşındaki Beste Sözlü'nün boşandığı eşi 32 yaşındaki A.Ç., genç kadının yüzünü şişeyle parçaladığı haberleri üzerine çılgına döndü. Telefonlarına cevap vermeyen eski eşini arkadaşının cep telefonundan arayan A.Ç'nin, tehditler savurarak, 'Sen göreceksin' dediği ortaya çıktı.

Henüz 22 yaşında! ''Bu adam beni öldürmeden rahatlamayacak. Kurtarın beni''
banner150

Eski eşinin yüzünü şişeyle vurarak tanınmaz hale getirdiği Beste Sözlü, kimliğinin ve yüzünün değiştirilerek bilinmeyen bir kentte devletin koruması altında yaşamak istediğini söyledi. Bir çocuk annesi kadın, "Bu adam beni öldürmeden rahatlamayacak. Kurtarın beni" diye dert yandı.


DEVLET KORUMASI İSTEDİ

Çeşme'de bir çocuk annesi Beste Sözlü, şiddetli geçimsizlik nedeniyle 2.5 yıl önce boşandığı eski eşi A.Ç'den şiddet görmeye devam etti. Son tartışmalarında yüzünden aldığı şişe darbeleriyle ağır yaralanan kadın, Atatürk Eğitim Hastanesi Plastik Cerrahi Servisi'nde tedavi gördükten sonra taburcu oldu. Ancak Sözlü, eşinin tehdit telefonlarından kurtulamadı. Kendisine bir arkadaşının telefonundan ulaşan AÇ'nin tehdit dolu sözlerine maruz kalan Beste Sözlü, kabus dolu günler yaşadığını belirterek, "Bu adam bir an önce tutuklanmalı. Yüzümü ve kimliğimi değiştirip başka bir kentte devlet koruması altında yaşamayı istiyorum. Yoksa bu adam beni öldürmeden rahat etmeyecek" dedi.
Kaynak: YENİASIR

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2019, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.