Hamburger siparişi veren kadın dehşeti yaşadı!

Zeliha K.’nın yemek siparişini getiren kurye daha sonra kadına taciz mesajları attı. Kadının şikayetiyle kuryeye dava açıldı.

Hamburger siparişi veren kadın dehşeti yaşadı!

İstanbul Mecidiyeköy'de yaşayan Zeliha K. (34), gectiğimiz aylarda gece geç bir saatte acıkınca ünlü hamburger firmasından sipariş verdi. Zeliha K.'nın siparişini 25 yaşındaki kurye İbrahim T. getirdi. İbrahim T. iddiaya göre sipariş veren kadının kişisel bilgilerini sipariş detaylarından gizlice aldı ve cinsel taciz içerikli mesajlar göndermeye başladı. Aldığı mesajlar karşısında şoke olan kadın İbrahim T.'nin kendisini açıkça ifşa etmesi üzerine şirket yetkililerine durumu bildirdi.

HATIRLAMADIĞINI İDDİA ETTİ

Kadının ihbarı sonrası durum aynı zamanda savcılığa intikal etti. İstanbul Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosu, olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında kuryenin ifadesi alındı. İbrahim T. olayı reddederek genç kadını tanımadığını ve kendisine sipariş götürdüğünü hatırlamadığı ve mesajları kendisinin atmadığını söyledi.

Savcılık mesajın atıldığı numaranın İbrahim T.'ye kayıtlı olduğu ve olay günü söz konusu saatlerde aynı numarayla başka görüşmeler yaptığını kaydederek cinsel taciz suçundan iddianame düzenledi. Cinsel taciz suçundan 3.5 yıla kadar hapsi istenen İbrahim T. ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanacak.

Kaynak: SABAH

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
VURAL KURTARAN
VURAL KURTARAN - 2 ay Önce

Her şeyin normal bir yolu vardır. Adam kadından hoşlanmış ve ona istek duymuş olabilir, bu normaldir ama gittiği yol yanlıştır. Durum şuna benzetilebilir: Bir postacı bir lokantaya mektup götürüp veriyor. Oradaki yemekleri görünce iştahı kabarıyor ve lokantadan ayrıldıktan sonra lokantaya "sizin yemeklerinizi yeriiim, yavruuum" diye mesaj gönderiyor. Halbuki bu işin normal yolu lokantada oturup parayı basıp istediğiniz kadar yemek yemektir. Parayı basınca oradakiler müşteri velinimetimizdir diyerek seve seve hizmet edeceklerdir. Bu adam da bu kadına normal yoldan öyle yaptırımlar yapardı ki kadın adamın kulu kölesi olurdu, bu adam benim velinimetimdir derdi ve istediği her şeyi yapardı. Bence adamın kafası az çalışıyormuş ve duygularına hakim olamamış.