Hakkari'de PKK'dan alçak saldırı: Askerin eşi ve bebeği öldü

Hakkari Yüksekova'da PKK'lı teröristlerce yola tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu bir askerin eşi yaşamını yitirdi, ağır yaralanan 11 aylık bebeği ise kurtarılamadı.

Hakkari'de PKK'dan alçak saldırı: Askerin eşi ve bebeği öldü
banner150

Türkiye'de yaşamı, huzuru ve istikrarı hedef alan bölücü terör örgütü PKK, hain saldırılarına devam ediyor.

EYP'Lİ HAİN SALDIRI
Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada “31 Temmuz 2018 günü ilimiz Yüksekova ilçesi Büyükçiftlik beldesi Susat Deresi mevkiinde askeri personel eşinin kullanmış olduğu sivil aracın geçişi esnasında bölücü terör örgütü mensuplarınca daha önceden yola tuzaklanmış EYP’nin (El Yapımı Patlayıcı) infilak etmesi sonucu, askeri personelin eşi olay yerinde yaşamını yitirmiş, 11 aylık bebeği ise ağır yaralanmıştır. Yaralı bebeğin tedavisi sevk edildiği Yüksekova Devlet Hastanesinde devam etmektedir. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

BEBEK HASTANEDE ÖLDÜ
Hakkari Valiliğinden yapılan açıklamada ağır yaralandığı belirtilen 11 aylık bebek ise yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2018, 21:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif
Elif - 2 yıl Önce

Bebek katilisiniz! Katilsiniz! Cinayet şebekesisiniz! Daha bu dünyada anısı bile olmamış bir bebeği öldürecek kadar canisiniz! Ne sivilleri ne de askerlerimizi... Hiçbirinin kaybını unutmayacağız, affetmeyeceğiz. Asla.

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.