Geçinemediğini söyleyen vatandaşa "şükret" diyen AK Parti'li bakın ne kadar kazanıyor!

AK Parti'nin en çok oy aldığı bölgelerin başında gelen Sultanbeyli'de geçinemediğini söyleyen bir vatandaşa şükretmesini söyleyen AK Parti'li, aylık kazandığı parayı açıklayınca çevresindekilerden sert tepki gördü.

AK Parti'nin en çok oy aldığı bölgelerin başında gelen İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde geçinemediğini söyleyen bir vatandaşa "Allah'a hamdolsun demiyorlar. Şükretmiyorlar" diyerek tepki gösteren AK Parti'li başka bir vatandaş, kazandığı parayı açıklayınca çevredekilerin tepkisiyle karşılaştı.

Sultanbeyli'de gerçekleşen sokak röportajında, vatandaşlara AK Parti'nin 18 yılı soruldu.

"DÜNYANIN DÖRDÜNCÜ BÜYÜK ÜLKESİ"

Burada iktidarın politikalarını beğenmeyelere tepki gösteren AK Parti'li bir vatandaş "Her zaman bunlar alışmışlar kötülemeye. Allah'a hamdolsun demiyorlar. Şükretmiyorlar. Dünya geneline bakmıyorlar. Dünya ekonomisine bakmıyorlar. Biz sıfırdan aldık bu ülkeyi dünyanın dördüncü büyük ülkesi yaptık" diye konuştu.

"SONDAN MI BAŞTAN MI?"

Bu açıklamaya, geçinemediğini dile getiren başka bir vatandaş ise "Sondan mı dördüncüyüz, baştan mı? Asgari ücret alacaksın, bin lira kira ödeyeceksin, 500 lira fatura ödeyeceksin ondan sonra da diyeceksin ki; 'Allah'a el aç.' Allah'a el açalım da o zaman hiç çalışmayalım, Allah'a yalvaralım gökten para yağsın bize" sözleriyle tepki gösterdi.

ASGARİ ÜCRETİN NEREDEYSE 3 KATI

Bu diyaloğun ardından ne kadar kazandığı sorulan AK Parti'li "Günlük 200 TL" yanıtını verince çevredekilerden tepki gördü.

Kalfa olduğunu söyleyen başka bir vatandaş ise "Ben bile 200 lira kazanmıyorum" diye tepki gösterdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ay
Mehmet ay - 10 ay Önce

Editör tek kelime yüz karası bir adamsın gazetecilikle alan yok ve adisin

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.