Fatih'te şaşırtan hırsızlık: Hastaneden ambulans çaldılar!

İstanbul Fatih'te İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde bir ambulans çalındı. Olay yerine gelerek inceleme başlatan emniyet güçleri kişi yada kişileri yakalamak için geniş çaplı operasyon başlattı.

İstanbul Fatih'ta gece saat 01.30 sıralarında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesinde güvenlik görevlileri bir ambulansın çalındığı farketti.

Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından ambulansın çalındığını fark eden güvenlik görevlileri durumu hemen polis ekiplerine haber verdi.

POLİS HER YERDE AMBULANSI ARIYOR
İhbarı alan polis ekipleri, hemen hastaneye geldi. Ambulansın plakasını alan polis ekipleri, kısa süre içinde çalışmaya başladı. Çalınan ambulansı bulmak için İstanbul’un genelinde çalışma başlatıldı.

AMBULANS BULUNDU

Araç en son 13.35 sıralarında Büyükçekmece'den GPS sinyali verdi. Aracın üzerinde bulunan cihazın verdiği sinyali takip eden ekipler, aracı 16.00 sıralarında Eyüp Göktürk'te ormanlık alanda park halinde buldu.

Kapıları açık bulunan aracı kaçıran kişinin kimlik tespiti için polis araçtan parmak izi aldı. Şahısın yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2019, 16:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.