banner232

(EXXEN) Leyla ile Mecnun 3. bölüm izle tek parça! Leyla ile Mecnun son bölüm full izle!

EXXEN ekranlarında yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin bu hafta 3. bölümü ekrana geldi. Leyla ile Mecnun dizisinin son bölümünde keyifli ve ilginç sahneler izleyenleri gülme krizine tutturdu. İşte Leyla ile Mecnun 3. bölüm full tek parça YouTube izle bilgileri...

8 yıl sonra yeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşan efsane dizi Leyla ile Mecnun, Exxen platformunda büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Bakkal toplumun merkezidir. Leyla ve Mecnun'un yeni sezonunda TRT 1'deki hakları Exxen'e devredildi ve bomba gibi başlayan çekimler tamamlandı. Leyla ile Mecnun'un 3. bölümü yayınlandı hemen ardından sosyal medyayı alt üst etti. "Ben bu asayı yakarım" diyen Mecnun bazı soruların cevaplarını arıyor. 

EXXEN Leyla ile Mecnun 3. yeni bölüm full ve tek parça izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

LEYLA İLE MECNUN 3. BÖLÜM FULL İZLEME YOLLARI

Mecnun kendi çölünde kayboldu ve 8 yıl sonra mahalleye geri döndü. Ancak bu blok artık eskisi gibi değil. Sadece toplum değişmedi, evdeki tanıdık yüzler bile gitti, yapmazsan ev yok olur. Bu sefer "Bu oyunu yüklemek istiyorum!" Mecnun topluluğu bir araya getirmek için elinden geleni yaptı. Bilmediği bazı şeyler, bu mücadele onu Leyla ile ortak bir kadere sürükledi. Leyla ile Mecnun her Cuma yeni bölümüyle EXXEN'de ekrana geliyor.

LEYLA İLE MECNUN EXXEN OYUNCULARI

Burak Aksak'ın senaryosunu yazdığı ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini üstlendiği dizinin ana kadrosunda yer alan Ali Atay, Osman Sonat, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Serkan Keskin yeni bölümlerde yine izleyici karşısına çıkacak. Leyla karakterini ise Deniz Işın canlandıracak.

EXXEN platformunda 17 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan Leyla ile Mecnun dizisinin 3. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021, 00:52
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.