banner232

Edirne'de sarhoş vatandaşla polisin diyalogu sosyal medyayı salladı

Edirne'de polis ve alkollü sürücü arasında yaşanan sosyal medyada olay oldu. Sarhoş vatandaşın ''Kimliğini verirsen telefonunu sana vereceğim'' sözleri sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. İşte o görüntüler...

Edirne’de polis ve alkolsürücü arasında yaşanan diyalog sosyal medyada gündem oldu. Sarhoş vatandaşın polise verdiği cevap sosyal medyada gülme krizi yaşattı. Görüntüler binlerce retweet alıp, yüz binlerce kez izlendi.

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan alkollü sürücü, polis ekipleri tarafından fark edildi. Gözaltına alınan sürücü, polis aracına bindirildi ve kimliği istendi. Polisin “kimliğini ver” demesi üzerine sürücü, durmadan telefonunu istedi.

"ZORLUK ÇIKARMAK İSTEDİM"

“Sen bana telefonumu verirsen ben sana kimliğimi vereceğim” diyen sürücüye karşılık veren polis, “Kimliğini verirsen telefonunu sana vereceğim” dedi.

Yine “Telefonumu verir misin” cümlelerini tekrar eden sürücü, bu kez karşılığını “Arkadaşım zor kullandırma” şeklinde aldı. Sürücü, ardından “Kimliğim telefonumun arkasında” dedi.

Size zorluk çıkarmak istedim. Senin canını yiyeyim” diyen sürücü, uzun uğraşlar sonucu emniyete götürüldü. O anlar sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 11:59
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.