banner232

Diş hekimine korkunç iftira! Az kalsın linç ediliyordu

İstanbul'da diş hekimi İ.B., yanında temizlik işçisi olarak çalışan Türkmen kadının tecavüz iddiası üzerine feci şekilde darp edildi. Polisin yaptığı araştırmada, kadının İ.B'ye iftira attığı ortaya çıktı.

Diş hekimine korkunç iftira! Az kalsın linç ediliyordu

Kadıköy Bahariye Caddesi’nde dün bir binanın terasındaki kadın, “Bana tecavüz ediyorlar, kurtarın” diye bağırmaya başladı. Feryatları duyanlar hemen kadını kurtarmak için binaya girdi. Kadın, diş hekimi İ.B.’nin kendisine tecavüz etmeye çalıştığını söyledi. Olayı duyanlar, İ.B.’yi, yaka paça aşağı indirerek dövmeye başladı. İ.B., aldığı darbelerle yere yığılırken polis çağrıldı. İ.B. ve M.S. polis merkezine götürüldü.

SINIR DIŞI EDİLECEK
Hürriyet'ten Çetin Aydın'ın haberine göre İ.B., M.S.’nin yanında temizlik işçisi olarak çalıştığını söyleyerek, “Bende alamadığı parası olduğunu söylüyordu. Telefonla kayıt yaptığını fark edince telefonu almak istedim. Bunun üzerine kendisine tecavüz edildiğini söyleyerek bağırmaya başladı. Ben tecavüz etmeye çalışmadım yalan söylüyor” dedi. Polis, yaptığı araştırmada, M.S.’nin yalan söyleyerek İ.B.,’ye iftira attığını belirledi. İ.B., ifadesinin ardından polis merkezinden ayrılırken, M.S. hakkında işlem başlatıldı. M.S.’nin çalışma izni olmadığından da sınır dışı edileceği belirtildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 6 ay Önce

Nerden geliyor bunlar bu ne rezillik kendi ülkemizde düştüğümüz hallere bek allah belanızı versin yeter artık bu ne kardeşim kafası esen burda

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.