''Dikkat dikkat'' diyerek söze başlayan cami imamı Mansur Yavaş'a böyle seslendi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş verdiği sözü tutarak Ankara'da internetsiz köy bırakmadı. Bir köy camisinden teşekkür geldi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş korona virüs pandemisi nedeniyle online sisteme dayalı eğitime geçişin zorunlu olduğu şu dönemde verdiği sözle Ankara'nın köylerine ücretsiz internet hizmetini sağladı.

Dün akşam attığı tweetle bütün köyle hizmetin tamamladığını Yavaş, "Söz verdiğimiz gibi Ankara'mızda internetsiz köy kalmadı. Bine yakın köyümüzü ücretsiz internete kavuşturduk. Ömrüm ve gücüm yettiğince, eğitim aşkıyla çalışan her bir evladımızın yanındayım. Yeter ki yüzünüz hep gülsün, başarılar dilerim evlatlarım." dedi.

Günboyu'nun haberine göre bir köyde camiden yükselen sesle Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Mansur Yavaş'a teşekkür edildi.

Cami imamı yaptığı anonsla "Dikkat dikkat Ankara Büyükşehir Belediyesi köyümüze ücretsiz internet hizmeti getirmiştir. Tüm öğrencilerimiz köy konağında ücretsiz faydalanabilirler. Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.