Denizli’de ilginç olay! Kahvehanede yangın çıktı!  Onlar tavla ve okeyi oyunamaya devam ettiler

Denizli’de bir kahvehanenin bodrumunda çıkan yangında bu kadar rahatlık da olmaz dedirtti. Bodrumu yanan kahvehanedeki müşteriler yangına rağmen oynadıkları tavla ve okey oyunlarına devam etti.

Denizli’de ilginç olay! Kahvehanede yangın çıktı!  Onlar tavla ve okeyi oyunamaya devam ettiler
banner150

Tuhaf olay, Denizli’ nin Merkezefendi ilçesi Altıntop Mahallesi 854 Sokak üzerindeki bir kahvehanenin bodrum katında meydana geldi. İddialara göre, bodruma atılan bir sigara izmaritinden dolayı alt katta depolanan kağıtlar tutuştu. Yangının ardından kahvehane ve bulunduğu bina kısa sürede dumanlar içinde kaldı. Çevredekilerin ihbarı ile olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Bölgeye gelen itfaiye ekipleri yangına hızlı bir şekilde müdahale ederek söndürmeye çalıştı. Bu sırada olayı görüntüleyen basın mensuplarının kamera ve fotoğraflarına yansıyan görüntüler ise bu kadar rahatlık olmaz dedirtti. Yangın öncesi içeride tavla ve okey oynayan müşteriler yangına rağmen yerlerinden kalmayarak söndürme çalışmaları devam ederken oyunlarına devam etti. Müşterilerin bazıları yangına rağmen oyunlarını yarıda bırakmayarak hiçbir şey olmamış gibi oyunlarını sürdürdü.

''Oyun oynamaya devam ettiler eksilmesin diye'' Olayı görüntüleyen bir basın mensubunun tavla oynayanlara yönelttiği ''İçeride duman var yangın hale sürüyor siz tavla oynuyorsunuz?'' sorusunu ise tavla oyuncuları, ''Gel otur gel yangın bitti onun için devam ediyoruz. Yangından kalma duman var, tehlike yok. Ama söndü tehlike kalmadı'' diye cevaplandırdı.

Polisle müşteriler arasında güldüren diyalog Olay yerindeki polis ekiplerinin yangının çıktığı kahvehaneye girmek isteyen müşterilere ''Tamam şu duman bir dağılsın işler bitsin öyle içeri girersiniz'' diyaloğu ise hem düşündürdü hem de güldürdü. Yangın yaklaşık 15 dakikalık müdahalenin ardından söndürüldü.

İHA

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2020, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.