Denizli'de deprem son dakika kaç şiddetinde son depremler 8 Ağustos 2019 Denizli depremi

Son dakika haberine göre şiddetli bir deprem meydana geldi! Merkez üssü Denizli olan deprem bir çok kentte hissedildi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD'tan yapılan duyuruya göre depremin büyüklüğü de belli oldu. Vatandaşlar ise Dünyanın en çok kullanılana arama motoru Google'dan hem de sosyal medya üzerinden deprem konusunda araştırmalarını sürdürüyor. İşte tüm detaylar...

Denizli'de deprem son dakika kaç şiddetinde son depremler 8 Ağustos 2019 Denizli depremi

Son depremler vatandaşları iyice korkutmaya başladı. Denizli'de son dakika deprem! Denizli'de şiddetli deprem meydana geldi. Peki Denizli'de deprem son dakika kaç şiddetinde?

NTV muhabiri Merih Ak canlı yayında yaptığı açıklamada yıkılan binaların ve enkaz altında kalan insanların olduğunu söyledi.

Öte yandan bu sabah saatlerinde de merkez üssü Kuşadası Körfezi olan 4,8 büyüklüğünde deprem meydana gelmiş. İzmir ve çevre ilçelerde hissedilen deprem paniğe neden olmuştu.

KANDİLLİ RASSATHANESİ SON DEPREMLER
Kandilli Rasathanesi Denizli Çardak'ta meydana gelen depremin büyüklüğünü 4.2 olarak, Denizli Bozkurt'ta meydana gelen depremin büyüklüğünü ise 6,5 olarak duyurdu.

Kandilli Bozkurt'taki depremin büyüklüğünü daha sonra 5,6 olarak revize etti. Yaşanan bu büyük depremin ardından kentte elektrikler kesildiği bildiriliyor. 

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 15:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.