banner232

Cumhurbaşkanı Erdoğan, imzaladı ücretsiz ulaşım 6 ay uzatıldı!

Sağlık çalışanlarının bugün sona eren toplu taşımadan ücretsiz yararlanma süresi 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, imzaladı ücretsiz ulaşım 6 ay uzatıldı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla 31.12.2020 (bugün) tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan karara göre, Kovid-19 salgınının yayılmasının önlenmesine yönelik tedbirler kapsamında sağlık hizmeti veren kamu ve özel sektöre ait tüm sağlık kurum ve kuruluşlarında çalışan personelin ücretsiz ulaşım ve kamuya ait sosyal tesislerden yararlanma hakkı 6 ay uzatıldı.

30 HAZİRAN 2021'E KADAR ÜCRETSİZ YARARLANACAK
Karar kapsamında, sağlık personeli, ilgili belediye tarafından karar verilmesi şartıyla, belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların kurdukları birlik, müessese, işletme ve şirketlerce yürütülen toplu taşıma hizmetlerinden; Başkentray, Marmaray ve İzban seferlerinden 30 Haziran 2021 tarihine kadar ücretsiz yararlanabilecek.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 10:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
sağlık
sağlık - 11 ay Önce

Kahramanmaraş ta 5 tane belediye ye ait otobüs var. Ben daha binemedim bir gün deneyeceğim kaç saat beklerim merak ediyorum. Birde hangi güzergah da çalışıyorlar.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.