Cübbeli Hoca'dan olay tepki! Pınar Gültekin için 'İslamın Emri'ni istedi

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, sevgilisi tarafından canavarca Pınar Gültekin'le ilgili yaptığı paylaşımda kadın katilleri için İslamın ''kısas'' emrinin uygulanmasını istedi.

Cübbeli Hoca'dan olay tepki! Pınar Gültekin için 'İslamın Emri'ni istedi
banner150

Muğla'da eski sevgilisi Cemal Metin Avcı tarafından önce dövülen, sonra boğularak öldürülen, ormanlık alanda benzinle yakılıp bir varile konulduktan sonra üzerine beton dökülen Pınar Gültekin cinayetine her kesimden tepki yağıyor. Çok çarpıcı bir tepki de kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'den geldi.

Cübbeli Ahmet Hoca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İslam'ın kısas emri uygulanmadıkça memlekette kadın cinayetlerinin bitmeyeceğini söyledi. Cübbeli Hoca, paylaşımında ''İslâm’ın kısas emri uygulanmadığı sürece bu memlekette kadın cinâyetleri de durmaz, terör de bitmez! Çünkü insanlar 5-10 sene hapis yatıp bir af çıkması sonucu hayatlarına devâm edeceklerini umuyorlar'' dedi.

Pınar'a 'rahmet' katiline 'azap ve lanet' diledi

Cübbeli Ahmet Hoca, paylaşımının devamında da ''Bu vesîleyle öldürülen yavrumuz #pinargultekin kızımıza Allâh-u Teâlâ’dan bol rahmetler niyâz ediyor ve bu elîm hâdisenin günahlarına kefâret olup âhirette onu azaptan kurtarmasını diliyoruz. Kendisini öldüren kâtilin üzerine de iki cihanda azaplar, lânetler olsun diye tel'în ediyoruz. Âmîn!'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.