CHP'li vekil Ali Öztunç'tan skandal HDP açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç; Mardin, Van ve Diyarbakır Büyükşehir Belediyelerinin HDP'li Başkanlarının görevlerinden uzaklaştırılması sonrası HDP'li isimlere sahip çıktı.

CHP'li vekil Ali Öztunç'tan skandal HDP açıklaması

Diyarbakır, Van ve Mardin'in HDP'li Büyükşehir Belediye Başkanları, İçişleri Bakanlığı'nca haklarında yürütülen terör soruşturmaları kapsamında görevlerinden alındı. Kandil'den gelen emirle hareket eden HDP'li belediye başkanlarına CHP sahip çıktı.

TWİTTER HESABINDAN AÇIKLADI
CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç İmamoğlu terörle bağlantılı olduğu resmen ortaya çıkan HDP'li isimlerle ilgili skandal bir açıklamada bulundu.

Öztunç, konuya ilişkin resmi Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

''Seçilmiş belediye başkanlarını gorevden almak halkın iradesini tanımamaktır. Demokrasi yine askıya alınmak isteniyor. Seçim serbest kazanmak yasak.. demokrasi birgün herkese lazım olacak.''

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2019, 09:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihat
Nihat - 4 ay Önce

Yazıklar olsun Ali ÖZTUNÇ ne halkı terör örgütüne destek veren herkes haindir. yapılan kayyum ataması da gayet normaldir.

Ömer ileri
Ömer ileri - 4 ay Önce

Haksız değil evet hdp de bu ülkenin siyasi partisi hemde meclisde

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.