banner232

CHP'li milletvekilinden çok konuşulacak ''Kayıp Aranıyor'' ilanı

Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili herhangi bir soruşturma işlemi duyurulmazken, CHP’li hukukçu milletvekili Alpay Antmen gazeteye dikkat çeken bir "Kayıp Aranıyor" ilanı verdi.

CHP'li milletvekilinden çok konuşulacak ''Kayıp Aranıyor'' ilanı

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker'in videoları tartışılmaya devam ediyor. 

Peker'in iddialarıyla ilgili herhangi bir soruşturma işlemi duyurulmazken, CHP’nin hukukçu milletvekillerinden Alpay Antmen dikkat çeken bir harekette bulundu.

Antmen, yargı sistemini eleştirmek amacıyla BirGün gazetesine kinayeli bir ilan verdi.

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, Sedat Peker’in iddialarının soruşturulması konusunda verdiği ironik ilanda, Cumhuriyet Savcılarına hem eleştiride hem de çağrıda bulundu.

“Kayıp Aranıyor” başlıklı ilanda Antmen, şu ifadeleri kullandı:

“Son günlerde sadece Türkiye’yi değil, dünyayı da sarsan iktidar-mafya-katliam-uyuşturucu iddialarını soruşturarak harekete geçecek; ülkemiz üzerindeki karanlık ve kirli elleri ortaya çıkarmak için görevini yapacak bir Cumhuriyet Savcısı aranıyor.”

“Kayıp Aranıyor” başlıklı ilanda Antmen, şu ifadeleri kullandı:  “Son günlerde sadece Türkiye’yi değil, dünyayı da sarsan iktidar-mafya-katliam-uyuşturucu iddialarını soruşturarak harekete geçecek; ülkemiz üzerindeki karanlık ve kirli elleri ortaya çıkarmak için görevini yapacak bir Cumhuriyet Savcısı aranıyor.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 5 ay Önce

Bir tek kanun adamı bu konuları araştırırsa onu bir günde toz ederler hemen bir kulp takarlar fetöcü olur

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.