Ceren Özdemir'in katili neden Van'a sevk edildi? Gerçek ortaya çıktı

Ordu'da 20 yaşındaki Ceren Özdemir'i bıçaklayarak öldüren cani Özgür Arduç'un Şırnak'taki cezaevine gitmek istemediği söylenmişti fakat gerçek bambaşka çıktı. Şırnak Cumhuriyet Başsavcılığının, uygun cezaevi şartları olmadığı için Arduç'u kabul etmediği bilgisi edinildi.

Ceren Özdemir'in katili neden Van'a sevk edildi? Gerçek ortaya çıktı
banner150

Ceren Özdemir'i evinin önünde bıçaklayarak öldüren ve çıkarıldığı mahkeme tarafından ''canavarca hisle adam öldürmek ve iki polisi yaralamak'' suçlarından tutuklanarak Perşembe Efirli F Tipi Cezaevine gönderilen Özgür Arduç, geceyi tek kişilik hücrede geçirdi.

ŞIRNAK CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI KABUL ETMEDİ

Bu arada zanlının Şırnak'a nakledilmesiyle ilgili çalışma yapıldı. Nakil için aracın hazırlanması sırasında Şırnak Cumhuriyet Başsavcılığı, Şırnak'ta uygun cezaevi şartları olmadığı için kabul etmedi.

KATİL VAN'A NAKLEDİLDİ

Özgür Arduç, güvenlik gerekçesiyle sabahın erken saatlerinde cezaevi nakil aracıyla yola çıkarıldı. Bir süre Erzurum'da bekletilen Arduç, ardından Van'a gönderildi. Katil zanlısı Arduç, cezasını Van cezaevinde çekecek.

AA

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 16:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.