Burhan Kuzu öyle bir twit paylaştı ki Galatasaraylılar çıldıracak!

AK Parti eski milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu, sosyal medya hesabından Galatasaray taraftarını çok kızdıracak bir paylaşım yaptı.

Burhan Kuzu öyle bir twit paylaştı ki Galatasaraylılar çıldıracak!

AK Parti eski milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu Üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda UEFA Avrupa Ligi kupasını kazanan Sevilla'yı tebrik ettikten sonra Galatasaray taraftarını kızdıracak bir yorum yaptı.

Kuzu, "Tesadüfen kazanılan bir şampiyonluğa güzelleme yapmayı kenara bırakıp, Sevilla gibi istikrarlı ve başarılı olmalıyız" diyerek resmi Twitter hesabından şu ifadelere yer verdi:

“UEFA Avrupa Ligi Finali’nde, İnter’i mağlup ederek kupayı 6.kez müzesine götüren Sevilla’yı kutluyorum. Bizim takımlarımız için de hedef Avrupa olmalıdır. Tesadüfen kazanılan bir şampiyonluğa güzelleme yapmayı kenara bırakıp, Sevilla gibi istikrarlı ve başarılı olmalıyız”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.