Bu kadarı da pes dedirtti! Broşür dağıtmak için geldi...

İstanbul, Beylikdüzü’nde bir diş kliniğinde bu kadarına da artık pes dedirten bir olay yaşandı. Pizza firmasına ait broşür dağıtmak için giren şüpheli şahıs, danışmada duran kadının yerini terk etmesini fırsat bilerek 4 bin TL değerindeki cep telefonunu çaldı. Şüphelinin cep telefonunu çalma anı ise güvenlik kameralarınca saniye saniye görüntülendi.

Bu kadarı da pes dedirtti! Broşür dağıtmak için geldi...

Görüntülerde, elinde broşürlerle içeriye giren şüpheli, önce elindeki broşürleri bırakmak için masaya yöneliyor ancak daha sonra masanın üzerinde gördüğü cep telefonunu soğukkanlılık ile alıyor. Cep telefonunu alan şahıs daha sonra masaya broşür bırakmayı da ihmal etmiyor ve iş yerini terk ediyor.

Olaydan kısa bir süre sonra içeri giren ve masada bıraktığı telefonun olmadığını fark eden Seymen, güvenlik kameralarını kontrol edince hırsızlık olayını gördü. Olayı polis ekiplerine bildiren Seymen, şüpheliden şikayetçi oldu. Polis hırsızı yakalamak için çalışma başlattı.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 10:04
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.