banner232

Böyle baba olmaz olsun! Haberi duyan mahalleli çılgına döndü

Ankara'nın Polatlı ilçesinde ortaya çıkan son dakika skandalı ve iğrenç tecavüz duyanları şoke etti. Babasından hamile kalan genç kız, süresi geçtiği için, kürtaj olamadı. Köy halkı ise, sapık babanın evini ateşe verdi.

Böyle baba olmaz olsun! Haberi duyan mahalleli çılgına döndü

Ankara'nın Polatlı ilçesine bağlı Uzunbeyli Mahallesi'nde oturan E.A, yaklaşık 5 ay önce hayvanları otlattığı bölgede bulunan konteynerde, kızı H.A.'ya cinsel istismarda bulundu. Olayın ardından hamile kalan kızı, kürtaj süresi geçtikten sonra hastaneye gitti ama süreyi geçirdiği için kürtaj olamadı. Yakınlarına her şeyi anlatınca baba suçunu itiraf etti ve tutuklandı. Köy halkı, sapık babanın evini ateşe verdi. 

Sapık baba korkunç olayı itiraf etti 

Polatlı'da ilçesinde çoban E.A. (37), 19 yaşındaki kızı H.A.'ya hayvan otlattığı alandaki kanteynerde cinsel istismarda bulundu. Olayın ardından hamile kalan H.A., geçen hafta bebeği aldırmak için Polatlı Devlet Hastanesine başvurdu.

Babasından hamile kaldığını söyledi

Ancak kürtaj için hamilelikte yasal sürenin aşılması nedeniyle bebeği aldıramayan H.A, akrabalarının bulunduğu Eskişehir'e gitti. H.A, burada akrabalarının ısrarı üzerine babasının kendisine cinsel istismarda bulunduğunu ve hamile kaldığını söyledi.

Yakınlarının ihbarı üzerine Ankara İl Jandarma Komutanlığı, olayla ilgili inceleme başlattı. 2 çocuk babası E.A, yakalanarak gözaltına alındı. E.A. jandarmadaki ifadesinde konteyner içerisinde kızına cinsel istismarda bulunduğunu itiraf etti. Jandarmaki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen E.A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mahalleli evi ateşe verince, jandarma önlem aldı!

Öte yandan olayın duyulmasının ardından bir grup mahallesi sakini, E.A.'nın evini benzin dökerek yakmaya çalıştı. İçeride kimsenin olmadığı sırada çıkan yangın, itfaiyenin müdahalesiyle kısa sürede söndürüldü. Ancak evin bir kısmı zarar gördü. Jandarma ekipleri, evin bulunduğu bölgede önlem aldı.

Aynı mahallede minik Eylül uğradığı tecavüz sonrası öldürülmüştü

Aynı mahallede, 22 Haziran 2018 tarihinde Uğur Koçyiğit, komşusunun kızı Eylül Yağlıkara'yı (8) cinsel istismarda bulunduktan sonra öldürüp, cesedini gömmüştü.

(Kaynak: DHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan
Turan - 10 ay Önce

Lan arkadaş ne aşalık adamlar var öz kıza ne demek yha

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.