Bir kadın cinayeti daha! Kocaeli'de eşini dövdükten sonra boğarak öldürdü

Güne yine bir kadın cinayeti haberiyle başladık. Bu seferki adres ise Kocaeli. Kocaeli'nde 47 yaşındaki bir kişi tartıştığı eşini önce sopayla dövdü ardından da boğarak öldürdü.

Bir kadın cinayeti daha! Kocaeli'de eşini dövdükten sonra boğarak öldürdü
banner150

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde, 47 yaşındaki Orhan Ş. evde tartıştığı eşi Aslı Ş.’i sopayla dövdükten sonra boğarak öldürdü. Gece Aslı Ş.’i yatağına yatıran Orhan Ş. , ertesi gün polisi arayarak eşini öldürdüğünü haber verdi.

Darıca Kazım Karabekir Mahallesi’nde meydana gelen olayda iddiaya göre, bir fabrikada çalışan Orhan Ş. , önceki gece kendisini aldattığını düşündüğü eşi Aslı Ş.’i evinde sopa ile dövdü. Orhan Ş. daha sonra eşini boğarak öldürdü. Gece Aslı Ş.’i yatağına yatıran Orhan Ş. dün öğlen saatlerinde polisi arayarak eşini öldürdüğünü haber verdi.


Olay yerine gelen polis, Orhan Ş. ’i gözaltına aldı. Aslı Ş.’in aldığı darbelerle vücudunda morluklar olduğu, burnunun kırıldığı ve boğularak öldürüldüğü belirlendi. Ekiplerin olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Aslı Ş.’in cenazesi otopsi için morga kaldırıldı.

Orhan Ş. ’in Aslı Ş. ile ikinci evliliğini yaptığı, ilk evliliğinden iki, Aslı Ş. ile olan evliliğinden ise bir çocuğunun olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.