Binlerce memuru ilgilendiriyor! Hesaplara yatmaya başladı...

Yerel seçimlerde görevli sandık kurulu üyelerine YSK tarafından ücret ödemesi yapılıyor. Seçimlerde görevli olan polis ve bekçilere de taltif ödemesi yapılmasına karar verildi. Ödemelere ilişkin yazı illere yollandı. Paralar ise hesaplara yatmaya başladı.

Binlerce memuru ilgilendiriyor! Hesaplara yatmaya başladı...
banner150

Seçimlerde görevli sandık kurulu üyelerine YSK tarafından ücret ödemesi yapılıyor. Polis ve bekçilere de taltif ödemesi yapılmasına karar verildi. Emniyet müdürlüklerine Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Erhan Gülveren'in imzası ile gönderilen yazıda seçimlerde görev alan personellere taltif ödemesi yapılması istendi.

Buna göre, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan seçimlerin güvenli bir ortamda gerçekleşmesini sağlayan emniyet personeli ödüllendiriliyor. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi yazısına göre Emniyet müdürü rütbesindeki personele 1000 TL, emniyet amiri, başkomiser, komiser, komiser yardımcısı, kıdemli başpolis ve başpolis memuru rütbesindeki personele 750 TL, polis memuru, çarşı ve mahalle bekçisi, sivil memur rütbesindeki personele 500 TL ödeme yapılıyor. Paralar hesaplara yatırılmaya başlandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.