Bilim Kurulu toplanıyor! 19.00'da açıklama yapacak!

Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı bugün 17.00’de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın başkanlığında toplanacak. Toplantının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın 19.00’da açıklama yapması bekleniyor.

Bilim Kurulu toplanıyor! 19.00'da açıklama yapacak!

Dün yapılması beklenen Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısı Bakanlık’tan yapılan son dakika açıklaması ile ertelenmişti. Bugün 17.00’te yapılacak olan toplantının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yapacak. Toplantının ardından yeni tedbirlerin gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. 

Sağlık Bakanlığı Bilkent Yerleşkesinde yapılacak toplantının ardından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, saat 19.00'da basın açıklaması yapacak.

Bilim Kurulu, koronavirüsün Avrupa'da değişime uğramasıyla ilgili gelişmeleri değerlendirecek. Virüsün Türkiye'de yayılımını önlemek için atılacak adımlar ele alınacak.

Ayrıca son tedbirlerin vaka sayılarına etkisi de ayrıntılarıyla ele alınacak. Bir kez daha aşılama takvimi gözden geçirilecek, detaylar kamuoyu ile paylaşılacak.

SON 24 SAATTE 19 BİN 650 YENİ VAKA
Türkiye'de son 24 saatte 19 bin 650 yeni vaka, 3 bin 192 yeni hasta tespit edildi, 259 kişi koronavirüs sebebiyle hayatını kaybetti. 34 bin 492 kişi virüsü yenerek sağlığına kavuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.