Balkonda alt komşusuyla kavga ederken bir anda aşağıya düştü!

İstanbul'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 33 yaşındaki bir adam alt komşusuyla tartışmaya başladı. Eline aldığı eşyaları fırlatırken dengesini kaybeden kişi bir anda balkondan aşağı düştü. Olay bir cep telefonu kamerasıyla anbean kaydedildi.

İSTANBUL Küçükçekmece'de meydana gelen olayda 33 yaşındaki Turgay E. ile akrabaları arasında bir tartışma yaşandı. Evdeki eşyaları fırlatırken dengesini kaybeden Turgay E. balkondan aşağıya düştü. Hastaneye kaldırılan vatandaşın durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi'nde yaşayan 33 yaşındaki Turgay E. ve akrabaları arasında 25 Temmuz günü bilinmeyen bir nedenle tartışma başladı. Evdeki kişiler sokağa çıkarken tartışma büyüdü ve sokağa taşındı. Turgay E. evinin balkonundan tartıştığı akrabalarına evdeki eşyaları fırlattı. O sırada dengesini kaybeden Turgay E. birinci kattaki evinin balkonundan aşağı düştü. O anlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Yaralanan Turgay E. ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Bir süre tedavi gören Turgay E. hastaneden taburcu edilirken, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Konu hakkında soruşturma başlatan polis ekipleri olayın yaşandığı eve gelerek Turgay E. ve akrabalarının ifadesini aldı. 
 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2020, 02:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.