banner232

Bakan Soylu ''sabotaj'' iddialarına bu yanıtı verdi

Antalya Manavgat'ta başlayan yangın iki günde 17 ilde 58 noktaya yayıldı. CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'un yangınlarla ilgili sabotaj var mı sorusuna İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dikkat çeken bir açıklama geldi.

Bakan Soylu ''sabotaj'' iddialarına bu yanıtı verdi

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştüğünü belirterek, sosyal medya hesabı üzerinden şu açıklamayı yaptı:

"İçişleri Bakanı Sayın Soylu’yla görüştüm. Ülkemizin çeşitli yerlerinde çıkan orman yangınlarının bir sabotaj sonucu çıktığına dair istihbarat bilgisine henüz ulaşılamadığını söyledi. Yangınların aşırı sıcak dolayısıyla çıkabileceğini düşündüklerini ifade etti.

Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun bilgisi dahilinde, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız bölgede çalışmalara devam ediyor. Tüm ekipler canla, başla yangınlara müdahale ediyor. Yangınların bir an önce söndürülmesini temenni ediyoruz."

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.