Bahçeli'nin af çağrısına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 'kader mahkumları' olarak nitelediği suçlulara yönelik yaptığı af çağrısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin ve kendisinin gündeminde af tasarısının olmadığını söyledi.

Bahçeli'nin af çağrısına Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama!
banner150

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin gündeme getirdiği af tasarısı hakkında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim gündemimizde af yok" dedi.

"OY İÇİN İSTİSMARA FIRSAT TANIMAYIZ"
Zeytinburnu'nda halka seslenen Erdoğan, "Cevap vermiyordum ama söyliyeyim . Bizim gündemimizde af iye bir eşey yok. Kimse bize farklı bir yaklaşım göstermesin. Yargı bir hüküm vermiş de içeri girmişse onu affetmek bizim görevimiz değil. Biz kalkıp da bu işi oy tahvil etmek için bir af çıkarmayız. Bunun istismarına fırsat vermeyiz" şeklinde konuştu.

Bu konunu seçim sonrası konuşulması gerektğini belirten Erdoğan, "Bunlar seçim sonrası konuşulur. Yapılacak bir şey varsa bakılır. Seçime kalmış 13-14 gün bunu gündeme almak af çıkartmak istismarlara yol açar." dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 06:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.