4 Ağustos Malatya'da deprem | Merkez üssü ve şiddeti

Son dakika haberine göre; 4 Ağustos Salı öğle sularında Malatya'da deprem oldu. Çevre illerden de hissedilen depremin merkez üssü ve şiddeti merak ediliyor. İşte son dakika deprem haberinin ayrıntıları...

4 Ağustos Malatya'da deprem | Merkez üssü ve şiddeti
banner150

Türkiye depremlerle sarsılmaya devam ediliyor... Bugün saat 12:37'de merkez üssü Malatya'nın Tepehan-Pütürge ilçesi olan 5.7 şiddetinde bir deprem oldu. Deprem, Kahramanmaraş ve diğer illerde de hissedildi.

KANDİLLİ 5.7 OLARAK AÇIKLADI
Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD)'ın sürekli olarak güncellediği ve kamuoyuna duyurdu son depremler listesine göre Malatya Pütürge'de saat 12:37'de 5.7 şiddetinde bir son dakika depremi meydana geldi. Yerin 5 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem çevre illerde de hissedildi. Sarsıntıların ardından vatandaşlar da panik yaşadı.

AFAD 5.2 OLARAK AÇIKLADI
Kandilli Rasathanesi ve AFAD deprem haberini son dakika olarak duyurdu. Deprem Kahramanmaraş, Elazığ, Gaziantep, Diyarbakır ve Urfa'dan da hissedildi.

Malatya'daki depremin merkez üssü Pütürge ilçesi olarak belirlendi. Saat 12.35'te meydana gelen depremin büyüklüğünü Kandilli Rasathanesi 5.7 AFAD ise 5.2 olarak duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 04 Ağustos 2020, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.