2 katlı ahşap evde yangın faciası: 4'ü çocuk 5 kişi yaşamını yitirdi

Çorum'un Bayat ilçesinde 2 katlı ahşap evde çıkan ve itfaiye ekiplerince söndürülen yangında 4'ü çocuk 5 kişi yaşamını yitirdi.

2 katlı ahşap evde yangın faciası: 4'ü çocuk 5 kişi yaşamını yitirdi

Çorum'un Bayat ilçesinde iki ev alevlere teslim oldu. 3 kişinin hayatını kaybettiği yangın sırasında evde oldukları sanılan ancak hastaneye kaldırdıkları ortaya çıkan iki çocuğun da hayatını kaybetmesiyle yangın faciasında ölenlerin sayısı 5'e yükseldi.

Yangın, saat 15.00 sıralarında ilçeye bağlı Yatukcu Mahallesi'ndeki Ömer Çetin'e ait 2 katlı ahşap evde çıktı. Henüz bilinmeyen nedenlı çıkan yangında yükselen alevleri ve dumanı görenler, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Gelen itfaiye ekiplerince müdahale edilen yangın, kısa sürede söndürüldü.

ÖLÜ SAYISI 5'E YÜKSELDİ
Faciada hayatını kaybedenlerin sayısı 5'e yükseldi. Ahşap evin sahibi Ömer Çetin ile birlikte 2 çocuğu Ela Çetin ve Elif İçuz'un cansız bedenlerine ulaşan itfaiye ekipleri evde olduğu belirtilen diğer 2 çocuğa ulaşamadı.

ÇOCUKLAR HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ
Çocuklardan Yusuf İçuz ve Elif Naz Çetin'in yangın sırasında evden anneleriyle birlikte yaralı olarak dışarıya çıkıp hastaneye gittikleri ortaya çıktı. Hastane tedavi altında olan 2 çocuğun hayatını kaybettiği açıklanırken annenin tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ağustos 2020, 20:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.