12 yaşındaki çocuktan yardım çağrısı: ''Tecavüze uğruyorum!''

Bartın’da 2015-2016 yıllarında vergi rekortmenleri listesinde bulunan iş insanı Mehmet Bulut, devletten alacaklarını tahsil edemediğini ileri sürerek fakirlik belgesi aldı.

12 yaşındaki çocuktan yardım çağrısı: ''Tecavüze uğruyorum!''

Antalya'nın Kepez ilçesinde bulunan bir çocuk parkındaki taşta "Yaşım 12, tecavüz edildim, adım Altun. Hala tecavüz ediliyorum. Lütfen yardım edin" notu yazılı olduğu fark edildi.

Antalya'nın Kepez ilçesinde meydana geldiği iddia edilen olaya ilişkin sosyal medyada paylaşımda bulunuldu.

Söz konusu paylaşımda ilçede bulunan bir çocuk parkındaki taşta "Yaşım 12, tecavüz edildim, adım Altun. Hala tecavüz ediliyorum. Lütfen yardım edin" yazılı olduğu belirtildi.

Sosyal medyada yapılan paylaşımda, yaşadıkları karşısında sesini duyurmak istediği öne sürülen çocuğun sistematik bir şekilde tecavüze uğradığı ve söz konusu olayın devam ettiği vurgulandı.

Sosyal medyada yapılan paylaşımlarla konuya #AltununSesiOlalım hashtag'i ile dikkat çekilmeye çalışıldı.

Antalya'nın Kepez ilçesinde bulunan çocuk parkındaki taşa yazılmış yardım çağrısına ilişkin yapılan paylaşımlarda şu ifadelere yer verildi:

"Antalya'da 12 yaşındaki bir çocuk parktaki taşa "Tecavüz ediliyorum" yazdı | Antalya Kepez'de 12 yaşındaki Altun, parktaki bir taşa “yaşım 12, tecavüz edildim, adım Altun. Hala Tecavüz ediliyorum. Lütfen yardım edin” diyerek sesini duyurmak istedi. Ses olun!

Yaşım 12, tecavüz edildim, adım Altun. Tecavüz ediliyorum. Lütfen yardım edin” diyerek sesini duyurmak istemiş. Antalya Kepez’de bir taşa yazılmış. Bulması çok zor değil. İnanın bu çocuğu bulmak 1 saati almaz. Lütfen çocuğumuzun sesine ses olalım.

12 yaşındaki Altun'un sesi olun lütfen!

#AltununSesiOlalım"

İşte o paylaşımlar:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.