Sapsarı toprakların koktuğu Gönül Dağı dizisine, 2 yeni oyuncu dahil oldu. Reytinglerde kötü gitmeyen dizinin, dahil olan yeni oyuncularla iyice yükseleceği belirtildi.

TRT ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gönül Dağı, toplumun büyük kesiminden ilgi çekti.

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk ve Nazlı Pınar Kaya'yı bir araya getiren iddialı dizi ekibi, reyting sonuçları ile rahat bir nefes alıyor.

Yayın hayatını başladığı günden bu yana günlük ve haftalık bazda tüm rakiplerine açık ara fark atan Gönül Dağı dizisine 2 yeni oyuncunun daha katıldığı ve bu oyuncuların dizinin gidişatını etkileyeceği belirtildi.

GÖNÜL DAĞI'NA 2 TAZE KAN

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’na 58. bölümde iki yeni oyuncu dahil oluyor.

Berk Atan, Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’na 58. bölümde iki yeni oyuncu dahil oluyor. Mustafa Şen ve Dilek Denizdelen rekortmen projenin ekibine katılıyor.

ROLLERİ BELLİ OLDU

İkili projede Selami'nin (Eser Eyüboğlu) abisi İlhami ve ablası Melahat rollerine hayat verecek.

dilek-denizdelen

Dilek Denizdelen

mustafa-sen

Mustafa Şen

GÖNÜL DAĞI KONUSU NE?

Bozkırda bir Anadolu masalı... Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı...

Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir Gönül Dağı…

Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı…

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan "Bozkırın kalemi" Mustafa Çiftçi'nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, ilk bölümde izleyicilerin beğenisini kazanacak ekranlara kilitleyecek bir dizi...

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Reytinglerde her zaman 1 numara olarak görülen Gönül Dağı, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor.

GÖNÜL DAĞI ANA OYUNCULARI

Berk Atan-Taner

Gülsim Ali İlhan-Dilek

Yavuz Sepetçi-Ciritçi Abdullah

Ege Aydan-Celal Bey

Semih Ertürk-Veysel

Ecem Özkaya-Zahide

Sansür İddialarına Show TV'den yanıt: O skeç bu hafta yayınlanacak mı? Sansür İddialarına Show TV'den yanıt: O skeç bu hafta yayınlanacak mı?

Erdal Cindoruk-Ağıtçı Hüseyin

Hazal Çağlar-Asuman