Gönül Dağı dizisinin 10 Nisan akşamı yayınlanan 23. bölümünde yeni oyuncular diziye dahil oldu. Dizide Alper Tunga karakterini Kerem Tuna Kaba herkesin gıcık olduğu isim oldu.

TRT1 ekranlarında Cumartesi akşamlarına damga vuran Gönül Dağı, kuşkusuz bu sezonun en başarılı yapımı konumunda. Hem güçlü hikayesi hem oyunculuk performansları hem de elde ettiği reyting oranları ile birinciliğine kimselere kaptırmaya dizinin kadrosu da genişlemeye devam ediyor.

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstleniyor. Dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Diziye en son katılan Alper Tunga Kimdir? kısaca bahsedelim. Öncelikle diziye yeni gelen Alper Tunga karakterini Kerem Tuna Kaba canlandırıyor. Diziye gelir gelmez Taner’e kızarak Dilek’e iyi davranmasını onu üzmemesini istiyor. Bu kızı üzersen karşında beni bulursun diyen Alper Tunga asıl hedefine Ramazan’ı alıyor.

Özellikle sosyal medyada birçok eleştirilen noktası olan küçük başarılı oyuncu tiplemesiyle herkesi adeta kızdırdı. Hem oyunculuk performansı ile hem de mimikleriyle şimdiden milyonların gıcık olduğu isim oldu.

O Kız dizisi hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var? O Kız dizisi hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

DİZİ NASIL İLERLEYECEK?
Dizinin yeni bölüm fragmanına bakıldığında yeni bölümde olaylar üstüne olaylar yaşanacak.