Başkan Aydın: 'Göksun'a verdiğimiz her sözü yaptık'

Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, ilçeye yaptığı hizmetleri kanalmaras.com Genel yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan’a anlattı. Aydın: ''Recep Tayyip Erdoğan’ın miras bıraktığı belediyecilik anlayışını Göksun için kullanıyoruz'' dedi.

Başkan Aydın: 'Göksun'a verdiğimiz her sözü yaptık'
banner150

2014 seçimlerinde Göksun’a Belediye Başkanı olan Hüseyin Çoşkun Aydın, aradan geçen 3 yılda verdiği sözlerin yüzde 80’ni gerçekleştirdi. Türkiye’de ilk defa sit alanı ilan edilen bir mahalleyi, sit alanından çıkaran Aydın, mahalleyi imar planı kapsamında yeniden dizayn etti. İlçede istihdamı arttırmak için İstanbullu bir firma ile anlaşan Başkan Aydın, bu sene sonuna kadar 200 kişinin  istihdam edileceğini ayrıca ilçede üretilen iç çamaşırların Almanya ve Hollanda başta olmak üzere Avrupa Birliği ülkelerine ihracat yaptıklarını söyledi.

Kahramanmaraşlı iş adamlarına yatırım çağrısında bulanan Aydın, “Yatırım için Göksun ilçesi çok uygun. Gerek ulaşım bakımından gerek ise kış aylarında turizm açısından çok önemli değerlere sahip” dedi.

BAŞKAN AYDIN'IN KONUŞMASININ TAMAMI İSE VİDEOLU HABERDE:

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2017, 20:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.