Athena grubunun kurucusu ve solisti ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz, oyunculuk kariyende yeni bir perde açıyor. Müzisyenliğinin yanı sıra Kendi Yolumda, O Şimdi Mahkum, O Şimdi Asker ve Tramvay filmlerinde rol alan Athena Gökhan, ilk kez bir dizinin kadrosuna dahil oldu. TV8'in sevilen dizisine 'evet' diyen Özoğuz, ilk kez bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkacak. Gökhan Özoğuz, yine TV8 ekranında izleyiciyle buluşan O Ses Türkiye yarışmasında uzun süre jüri üyeliği yapmıştı.

Ünlü müzisyen Gökhan Özoğuz, Tv8'in fenomen dizisi Kırmızı Oda'nın kadrosuna katıldı. Özoğuz, ilk kez bir dizi projesiyle izleyici karşısına çıkacak.

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönecek olan Gökhan Özoğuz, TV8’in çok sevilen dizisi Kırmızı Oda’da Dara karakterine hayat verecek.

Yaşadığı uyku problemi ile Doktor Hanım’a gelecek olan Dara’nın merak edilen hikayesi 19 Kasım’dan itibaren her Cuma ekranlarda yer alacak.

Berna Keklikler derin yırtmacıyla dudak ısırttı Berna Keklikler derin yırtmacıyla dudak ısırttı

TV8’in Cuma akşamlarına damgasını vuran dizisi Kırmızı Oda’ya bu Cuma yayınlanacak 52’inci bölümünden itibaren müzisyen Gökhan Özoğuz dahil olacak.

Özoğuz; Kırmızı Oda’da uyku problemi çeken ve bu yüzden pek çok sıkıntıyla karşılaşan Dara karakterine hayat verecek.

Dara’nın merak edilen hikayesi ve Gökhan Özoğuz’un ilgiyle takip edilecek performansı bu Cuma’dan itibaren her Cuma TV8’de yer alacak.