''Gerekirse simit yenilecek'' demişti şimdi de ''Sazanlar'' dedi: Hülya Avşar'ın Sadettin Saran'la lezzetli kaz yediği ortaya çıktı

Ekonomik kriz vatandaşın belini bükmeye devam ediyor. "Gerekirse simit yeriz ve bu zor günleri atlatırız" sözleriyle çok konuşulan tuzu kuru Hülya Avşar'ın ortaya çıkan eski bir fotoğrafı yine tartışma başlattı.

İşte ayrıntılar...

Kırmızı etin fiyatı 16 bin TL. Vatandaşlar artan gıda fiyatları ve fatura bedelleri sebebiyle isyan etmeye devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Genç kızlara taş çıkartan 45 yaşındaki Burcu Esmersoy yaza hazır! Genç kızlara taş çıkartan 45 yaşındaki Burcu Esmersoy yaza hazır!

Yaşanan son ekonomik gelişmelerin ardından yaptığı "Gerekirse simit yeriz ve bu zor günleri atlatırız" sözleriyle çok konuşulan Hülya Avşar eleştirilere 'Sazanlar diyorum, başka bir şey demiyorum' yanıtını verdi.

Hülya Avşar: Yediğim ilk kazdı ve süperdi

Tartışmalar devam ederken Hülya Avşar'ın yıllar önce çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı. Eski sevgilisi Sadettin Saran'la 2011 yılında Erzurum Sarıkamış'ta kaz yiyen ve 'yediğim ilk kazdı ve süperdi, elinize sağlık' yazarak imzalayan Avşar'ın fotoğrafına 'simit' göndermesinde bulunan vatandaşlar tuzu kuru Avşar'a 'vatandaşın derdini nereden bilecek' diyerek tepki gösterdi.kaz