Gaziantep'te 19 Ocak Çarşamba okullar tatil mi? Meteoorloji kar yağışı uyarısı yaptı, gözler MEB ve il valiliklerine çevrildi. İstanbul Valiliği kar tatili açıklaması yaptı mı? Gaziantep'te kar ne zamana kadar devam edecek? Yurt geneli ve Gaziantep'te kar yağışı haberleri ile olası kar tatili açıklamalarını haberimizde görebilirsiniz.

Kara kış Gaziantep'i etkisi altına aldı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü yaptığı açıklamada yoğun kar yağışlarının Gaziantep'i yeniden etkisi altına alacağı belirtildi. Peki, çarşamba günü Gaziantep'te okullar tatil mi? Kar yağışı uyarısının ardından yüzlerce öğrenci ve veli '19 Ocak çarşamba kar tatili var mı?' sorusunu sormaya başladı. Gaziantep Valiliği ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak açıklamaları anlık olarak haberimizde bulabilirsiniz.

gaziantep-kar-tatili

Aynı daireyi defalarca sattılar! 60 milyon liralık vurgun iddiası Aynı daireyi defalarca sattılar! 60 milyon liralık vurgun iddiası

Gaziantep 19 Ocak Okullar Tatil Mi?
Gaziantep’te yoğun kar yağışı nedeniyle yarın 19 Ocak Çarşamba gününde okulların tatil olması beklenmektedir. Ancak 19 Ocak 2022 tarihinde Gaziantep Valiliği son dakika kar tatili açıklaması henüz yapılmamıştır.

Gaziantep 19 Ocak okullara kar tatili haberi için takipte kalın.