Aslan'ın yeni forvetleri Seferovic, Mertens ve Icardi; Galatasaray'da sıfır çekerken sezon başında yolların ayrıldığı Diagne ile Mohamed, kendi takımlarında şu ana kadar toplam12 gole katkıda bulundu.

Galatasaray 'ın golcü pişmanlığı... Sezon başında kadrosunu büyük yıldızlarla güçlendiren Sarı-Kırmızılı ekip, eski forvetlerini mumla arar oldu. Yüksek maliyetlerle transfer edilen Haris Seferovic, Dries Mertens ve Mauro Icardi, geride kalan haftalarda ne gol ne de tek bir asist üretebildi. Buna karşın, yaz döneminde elden çıkarılan Aslan'ın eski golcüleri, takımlarına her hafta katkı vermeye devam ediyor. Bonservisine 13 milyon Euro ödenmesine karşın, bedavaya elden çıkarılan Mbaye Diagne, şu ana kadar Karagümrük formasıyla 9 maça çıkarken, 5 gol 1 asistlik performansıyla takımını ayakta tuttu.

Ronaldo için çıldırdılar! 200 milyon euroluk teklif artık çocuk oyuncağı kaldı Ronaldo için çıldırdılar! 200 milyon euroluk teklif artık çocuk oyuncağı kaldı

BONSERVİSİNİ ALABİLİRLER

Satın alma opsiyonuyla Nantes'a kiralanan Mostafa Mohamed de ilk başlarda Fransız futboluna ayak uydurmakta zorlansa da kısa sürede takımının 1. santrforu konumuna geldi ve 16 maçta 4 gol 2 asistlik katkı vermeyi başardı.