Son dakika Galatasaray gelişmesi... Chelsea'li David Datro Fofana'yı gündemine alan Galatasaray, herkesi şaşırttı. Haji Wright ile gündemde olan Galatasaray, Chelsea'nin genç forveti David Datro Fofana için ilk temaslara hazırlanıyor. Haji Wright transferinin alternatifi olarak Fildişiliye yönelen Galatasaray, her ihtimali düşünerek hareket ediyor.

Kartal'a Gümrük çelmesi! Fatih Karagümrük-Beşiktaş maç sonucu: 1-1 Kartal'a Gümrük çelmesi! Fatih Karagümrük-Beşiktaş maç sonucu: 1-1

Son dakika Galatasaray gelişmesi... Kadro derinliğini artırmak ve farklı oyun yapılarını bünyesine katmak isteyen Galatasaray, Premier Lig devlerinden Chelsea'nin önemli bir yatırımı olan David Datro Fofana'yı kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor.

DAVİD DATRO FOFANA GALATASARAY'A

Süper Lig'deki iyi gidişatını devam ettirmek isteyen Galatasaray, bir yandan da transferlere devam ediyor.

Ligin kalanı için daha güçlü ve bir o kadar da alternatifli bir kadro kurmak isteyen İstanbul devi, David Datro Fofana'yı 1.5 yıllığına kiralamak istiyor.

fofanags

20 yaşındaki genç forvet için de harika bir deneyim fırsatı sunan bu teklifin Chelsea tarafından da olumlu karşılanması bekleniyor.

Ayrıca sağ ve sol kanatta da görev yapabilen Fildişili, Takvim'in haberine göre Galatasaray forması giymeye yakın.