Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya’ya, Selin Ciğerci’ye sosyal medya hesabından ‘hırsız’ dediği iddiasıyla ‘hakaret’ suçundan üç aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

Selin Ciğerci, kendisine ‘dolandırıcı’ diyerek iftira attığı gerekçesiyle Deniz Akkaya’ya 100 bin TL'lik manevi tazminat davası açmıştı.

Dava devam ederken Ciğerci, bu defa kendisinehırsız dediği iddiasıyla Deniz Akkaya’dan şikâyetçi oldu.

Sedat Peker'in iddiaları sonrası gündem oldu! İşte Buket Aydın'ın yükseliş hikayesi Sedat Peker'in iddiaları sonrası gündem oldu! İşte Buket Aydın'ın yükseliş hikayesi

deniz-1Deniz Akkaya'nın, 20 Eylül 2021 tarihinde Instagram hesabından Selin Ciğerci için “Zamanında cep hırsızlığı ile başlamış, işi Londra’ya kadar götürmüş.

deniz2Bu yolda çok can yakmış. Her gün bir hırsızlık dosyanı açacağız” şeklinde açıklama yaptığı belirtildi.

Hürriyet gazetesinden Özge Eğrikar'ın haberine göre; soruşturmayı yürüten savcılık, dosyayı Uzlaştırma Bürosu’na gönderdi.

deniz3

Taraflar arasında uzlaşma sağlanmaması üzerine savcılık, Deniz Akkaya’nın üzerine atılı suçu işlediği gerekçesiyle ‘sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret’ suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapisle cezalandırılması talebiyle dava açtı.