Hastaneye kaldırılan FETÖ lideri Fetullah Gülen'in hastaneden çıkış görüntüleri paylaşıldı.

ABD'nin Pensilvanya eyaletindeki evinde sağlık durumu ağırlaşan Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in hastaneye kaldırıldığı açıklanmıştı.  Odatv Genel Yayın Yönetmeni Toygun Atilla, örgüt içi taht kavgalarında herkesin ayrı bir hesap ve plan peşinde olduğunu ve tepede yer alan isimlerin ise artık Gülen’in ölümüne hazır olduğunu kaydetmişti. Öte yandan yazısının sonuna bir de not düşen Atilla, Gülen'in Türkiye saati ile 20.30'da kalbinin durduğunu, tekrar müdahale eden doktorların FETÖ liderini hayata döndürdüğünü de öne sürmüştü.

FETÖ'nün sosyal medya mecralarından örgüt elebaşısı Fethullah Gülen'in hastaneden çıkış görüntüleri paylaşıldı. Görüntülerde Fethullah Gülen'in ayakta zor durduğu, kıyafetinin altında da aletler olduğu fark edildi.

Oda TV'nin aktardığına göre FETÖ'nün yayın organı Herkulnağme'den video ile paylaşılan açıklamada "Rutin kontroller ve detaylı tahliller için 1 hafta süre ile kaldığı hastaneden bugün ayrılmış, kampa (Pensilvayna'daki çiftlik) dönmüş bulunmaktadır. Doktorları Hocaefendi’nin (FETÖ lideri) sağlık durumunun beklentilerinin üstünde iyi olduğunu belirttiler. Kendileri, tüm arkadaşlarımıza selamlarını ve dua taleplerini ilettiler" denildi.

Paylaşılan videoda hastane çıkışı yanında aynı zamanda kardeşinin kızıyla da evli olan özel sekreteri Cevdet Türkyolu da bulunuyordu.

Hastane kapısından çıkarken genç bir kişinin Gülen'in gömleklerini tuttuğu da dikkat çekti. Hastaneden çıkan Fethullah Gülen lüks bir cipe binerek Pensilvanya'daki çiftliğe gitti.

TOYGUN ATİLLA 'TAHT KAVGALARI BAŞLIYOR' DEMİŞTİ

Odatv Genel Yayın Yönetmeni Toygun Atilla ise söz konusu gelişmenin ardından örgüt içinde var olan “taht kavgalarını” ve perde arkasında yaşananlarını yazmıştı. Gülen’in sağlık sorunlarının geçmişten beri süregelen bir mesele olduğunu belirten Atilla, FETÖ liderinin son yaşadığı rahatsızlığı ise diğerlerinden farklı olarak nitelendirmişti.

Adana’da bir anne çocuklarını kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu Adana’da bir anne çocuklarını kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu

Atilla, Gülen’in ilk kez Pensilvanya’daki çiftlikten 150 km uzaklıktaki New Jersey’de bir hastaneye götürüldüğünü açıklayarak, Gülen’in bu kadar uzaktaki bir hastaneye kaldırılmasını sağlayanların ise Cevdet Türkyolu ve Kudret Ünal olduğunu belirtmişti. Atilla, sağlık durumu kötüleşen Fetullah Gülen’i New Jersey’deki hastaneye yatırma kararını uygulamaya koyması ise Cevdet Türkyolu’nun örgüt içinde güç kazandığının göstergesi olarak kabul edildiğine değinmişti.Öte yandan örgütün diğer kanadının “Kanada planını” devreye sokma istekleri istihbarat birimlerinin raporlarına girdiğini açıklamıştı.

ÖRGÜT FETULLAH GÜLEN'İN ÖLÜMÜNE HAZIR

Toygun Atilla, örgüt içi taht kavgalarında herkesin ayrı bir hesap ve plan peşinde olduğunu ve tepede yer alan isimlerin ise artık Gülen’in ölümüne hazır olduğunu kaydetmişti. Öte yandan yazısının sonuna bir de not düşen Atilla, Gülen'in Türkiye saati ile 20.30'da kalbinin durduğunu, tekrar müdahale eden doktorların FETÖ liderini hayata döndürdüğünü de öne sürmüştü.