Galatasaray'da yönetim Fatih Terim ile yolları ayırmıştı. Takımın emanet edildiği Pep Guardiola'nın eski yardımcısı Domenec Torrent ekibiyle birlikte Florya'ya çıkarma yapacak.

59 yaşındaki İspanyol çalıştırıcı, 4 kişilik ekibiyle Galatasaray'da göreve başlayacak. Torrent'in ekibinde 2 yardımcı, 1 kaleci ve 1 fizik antrenörü bulunuyor. Jordi Guerrero, Jordi Gris, Domenec Torrent'in yardımcısı olacak.

Ricard Segarra kaleci antrenörü olarak göreve başlayacak. Atletik performans antrenörü, Julian Jimenez olacak. Spezia U 19 takımında teknik direktör olan Tuğberk Tanrıvermiş de ekipte yer alacak.

DOMENEC'İN EKİBİ 
Yardımcı Teknik Direktör: Jordi GuerreroYardımcı Teknik Direktör: Jordi GrisKaleci Antrenörü: Ricard SegarraAtletik Performans Antrenörü : Julian Jimenez

Öte yandan Galatasaray'da yönetici Işıtan Gün, futbol şubesine atandı ve transfer çalışmalarını başkan Burak Elmas ile birlikte yürütecek.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas’tan Fatih Terim’i şok eden bir hamle daha geldi.

4 tane yardımcı hocasıyla birlikte İstanbul'a gelen Torrent'in yanına Florya'nın havasını solumuş bir antrenör arayan Elmas kafasındaki isimleri belirledi.

Gelen bilgilere göre Elmas’ın görüştüğü isim Hasan Şaş.

hasan-sas

Fatih Terim’in önceki sezonda yardımcılık görevinden aldığı Şaş’la pek çok konuda anlaşıldığı iddia edildi.

Şaş, NEF Park’ta oynanan Fenerbahçe derbisinden önce tesislere gelmiş ve Galatasaraylı oyuncularla bir süre görüşmüştü.

Bu arada Elmas’ın görüştüğü diğer isimler arasında Albert Riera, Fırat Gül, Emrah Bayraktar, Ergün Penbe ve Tugay Kerimoğlu’nun olduğu iddia edildi.

Penbe’nin de görevi kabul ettiği ancak Tugay’ın yayıncı kuruluşta yorumculuk yapmak için teklifi reddettiği bildirildi.

(Kaynak: Gazete Vatan)