Kahramanmaraş ve ülke gündemini belirleyen haber ve olaylar ile en büyük yerel haber siteleri arasında yer alan Kanal Maraş'ın gerçekleştirdiği ''Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettn Güngör mü? anketi sonuçlandı

Kanal Maraş'ın Facebook sayfasında 1 saatlik gerçekleştirdiği 'Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü? Anketi' sonuçlandı.

1 saati aşkın 222 kişinin katıldığı ankette hangi isim galip geldi?

Erol Yıldız’ın tanık olarak dinleneceği delil karartma davası başlıyor Erol Yıldız’ın tanık olarak dinleneceği delil karartma davası başlıyor

Yapılan anket Kahramanmaraş gündemine otururken, her iki siyasetçinin sevenleri destek vermek için kıyasıya yarışa girdi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden bu yana Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Hayrettin Güngör, Kanal Maraş'ın sosyal medya hesabında düzenlediği ankette 63 oy alırken, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 148 oy aldı.

19 Şubat 2020 tarihinde saat 17:00 sularında başlatılan anket, çekişmeli bir şekilde devam ederken Fatih Mehmet Erkoç, Hayrettin Güngör'e fark atarak anketin kazananı oldu.

Ankete katılanlara teşekkür ediyoruz.