İyi Parti Kurucu eski İl Başkanı Dr. Faruk Atlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü vesilesiyle Kanal Maraş'ı ziyaret etti.

İyi Parti Kahramanmaraş Kurucu ve eski İl Başkanı Opr. Dr. Faruk Atlı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kanal Maraş'a ziyaret gerçekleştirdi. 

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan ile görüşen Faruk Atlı, tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladığını ifade etti. 

Atlı, gazetecilerin zor şartlar altında büyük bir özveri ile çalıştığına belirterek, basının çok önemli bir görev icra ettiğine dikkat çekti.

Kahramanmaraş'ta cinsel istismar iddiası: Cemiyet Başkanı gözaltına alınıp sonra bırakıldı mı? Kahramanmaraş'ta cinsel istismar iddiası: Cemiyet Başkanı gözaltına alınıp sonra bırakıldı mı?

Hoş sohbetler eşliğinde gerçekleşen ziyarette Atlı, haber merkezimizin personellerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan, Faruk Atlı ve ekibine teşekkür ederken Atlı, Karaaslan'a çalışmalarında başarılar diledi.