Müge Anlı, Didem Arslan Yılmaz ve Serap Paköz'ün karşısına rakip olan Esra Ezmeci'nin programı ekrana veda etmişti. FOX ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya’ programı için final kararı almasından sonra ünlü Psikolog Esra Ezmeci, sosyal medyadan takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor. Ezmeci'ye son olarak gelen sorular, yaşanan ahlaksızlıkları gözler önüne serdi.

Ekran macerası sona eren yapımlar kervanına dizilerden sonra şimdi de bir gündüz kuşağı programı eklendi. Fox TV'de Fulya ile Umudun Olsun adlı programın yerine getirilen Esra Ezmeci'nin sunduğu program için final kararı alındı.

Ekran görüntüsü 2022-12-03 100212

Programının final kararı almasından sonra, Instagram hesabında takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaya devam eden Esra Ezmeci, gelen ilginç sorularla adından söz ettiriyor.

Ezmeci, son olarak dün akşam yaptığı soru cevapta, gelen sorular ilişkilerdeki ahlaksızlığı gözler önüne serdi.

Ekran görüntüsü 2022-12-03 100415

"KOCAMIN ÜÇ ARKADAŞIYLA DA..."
Bir soruda; "Kocamın üç arkadaşıyla daha önce birlikte oldum. Söylemeli miyim?" soruldu.
Ezmeci, şaşkına çeviren soru karşısında, "Evlendikten sonra bunu söylemek ne kadar doğru olur bilmiyorum. Burada eşinizin kişiliği ve karakteri çok önemli. Böyle şeyleri baştan söylemek en doğrusu!" yanıtını verdi.

"İKİ ELTİM DE EŞLERİNİ ALDATIYOR! BANA DA..."
Gelen başka soruda ise; "İki eltim de eşlerini aldatıyor. Bana da bir arkadaşlarını tanıştırmak için ısrar ettiler." sorusu geldi.

Şaşkına çeviren soru karşısında, Uzman Psikolog, "Siz hiç bence bu işlere bulaşmayın. Kendi yanlışlarına sizi de ortak etmelerine izin vermeyin." dedi.

PSİKOLOG ESRA EZMECİ'YE GELEN SORULAR ŞAŞIRTTI

Melek Mosso'nun estetikli bölgesini duyanlar şaştı kaldı Melek Mosso'nun estetikli bölgesini duyanlar şaştı kaldı