Müge Anlı, Didem Arslan Yılmaz ve Serap Paköz'ün karşısına rakip olan Esra Ezmeci'nin programı ekrana veda ediyor. FOX ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya’ programı için final kararı alındı. Psikolog Esra Ezmeci, sosyal medyadan takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor. Ezmeci, son olarak, "Amcamın eşi yengemle beraber olduk. Bu durum canımı çok sıkıyor. Nasıl uzaklaşmalıyım?" sorusuna verdiği yanıtla dikkat çekti.

Ekran macerası sona eren yapımlar kervanına dizilerden sonra şimdi de bir gündüz kuşağı programı eklendi. Fox TV'de Fulya ile Umudun Olsun adlı programın yerine getirilen Esra Ezmeci'nin sunduğu program için final kararı alındı.

Programının final kararı almasından sonra, Instagram hesabında takipçilerinden gelen soruları yanıtlamaya devam eden Esra Ezmeci, gelen ilginç sorularla adından söz ettiriyor.

"AMCAMIN EŞİ YENGEMLE..."

Ezmeci, son olarak dün akşam yaptığı soru cevapta takipçilerini şaşkına çeviren bir soruya yanıt verdi. Bir takipçisi, "Amcamın eşi yengemle beraber olduk. Bu durum canımı çok sıkıyor. Nasıl uzaklaşmalıyım?" sorusunu sordu.

"GÜNDE 6 KEZ İLİŞKİYE GİRİYORUM"

Bir diğer soruda ise, "Hocam günde 6 kez ilişkiye giriyorum. Girdikçe istek çoğalıyor. Ne yapmam lazım?" sorusuna yanıt veren Ezmeci, takipçisine, "Bu fazla bir sayı, bağımlılık süreci olabilir. O yüzden kendinizi bu durumdan mahrum bırakarak, yavaş yavaş isteğinizin azalmasını sağlayabilirsiniz. Ya da uzmandan destek alabilirsiniz." yanıtını verdi.

PSİKOLOG ESRA EZMECİ'YE GELEN SORULAR ŞAŞIRTTI

MSB açıkladı: Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! 3 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı MSB açıkladı: Pençe-Kilit bölgesinden acı haber! 3 asker şehit oldu, 2 asker yaralandı