Esra Erol'a katılan Hasan Bey, 4 çocuğunun annesi Gülizar'ın 80 bin lira çalarak Şanlıurfa'da yaşayan 15 yaşındaki Şahin'e kaçtığını belirterek ünlü sunucudan yardım istedi.

Her hafta farklı bir konuğu ve konuyu işleyen "Esra Erol", ATV'nin reytinglerini alt üst ediyor. Bugünkü programda ilginç tartışmalar oldu.

Esra Erol'a Kahramanmaraş'tan katılan Hasan Bey, 4 çocuğunun annesi Gülizar'ın 80 bin lira çalarak Şanlıurfa'da yaşayan 15 yaşındaki Şahin'e kaççtığını belirterek ünlü sunucudan yardım istedi.

5 araçlı trafik kazasında tünelin beton blokları devrildi 5 araçlı trafik kazasında tünelin beton blokları devrildi

Yaşanan olaylar herkesi çok şaşırtıyor. Esra Erol'da 5 yıllık evli olan Hasan Akbulut, evi terk eden Gülizar Akbulut, canlı yayında karşı karşıya geldi.

Esra Erol'da bugün Türkiye'nin gündemine bomba gibi düşen bir gelişme yaşandı.

''KAÇTIĞIM KİŞİ ERGEN OLABİLİR AMA..."

Esra Erol'un programında yaşananlar izleyenleri şoke ederken canlı yayına telefonla bağlanan Gülizar, ''Kaçtığım kişi ergen olabilir ama evdeki kocamdan daha iyi eş oldu. Ondan daha iyi'' ifadelerini kullanmıştı.

Geçen gün yayınlanan programda ise stüdyoya gelen genç kadın, 5, 4, 2 yaş ve 5 aylık çocuklarını geride bıraktığı ve evden kaçtığı için pişman olduğunu söyledi. Gülizar canlı yayında eşiyle karşı karşıya gelirken ablasından ve babasından gelen telefonla gözyaşlarına boğuldu.