Suç ve insan kaçakçılığı çetelerinin yıkılmasına yardım eden eski KGB ajanı Aliia Roza, kullandığı gizli psikolojik tekniklerin suçluları yakalama konusunda etkili olduğunu belirtti. Özellikle uyuşturucu baronlarının yakalanması konusunda gizli görevlerde yer aldığını dile getiren eski Rus ajanı, “Her erkeği kendime aşık edebilirim ve bu bir erkeğin hayatına mal oldu” diyerek adeta meydan okudu.v

Suç liderlerini etkilemek için kullanılan ‘bal tuzağı’ tekniği konusunda özel olarak eğitilmiş eski bir gizli KGB ajanı baştan çıkartma teknikleri sayesinde herkesi kendisine aşık edebileceğini söyledi. Hem babası hem de büyükbabası Sovyet ordusunda son derece gizli görevlerde yer alan Roza, ülkesine hizmet etmek için ajan olarak çalışıyordu. Roza görevinden ayrıldıktan sonra yaptığı itiraflarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Riley Reid, ayna karşısında verdiği cesur pozları yürekleri hoplattı! Riley Reid, ayna karşısında verdiği cesur pozları yürekleri hoplattı!

“HAYATINI FEDA EDEBİLİR”

Bilgi toplamak amacıyla çete liderlerine kendisine aşık edebilecek özel tekniklere sahip olduğunu dile getiren Roza, “Sovyetler Birliği'ndeki psikologlar, bir erkeğin zihninin psikolojisinin nasıl çalıştığına dair bir yığın bilgi topladılar, bu Soğuk Savaş sırasında başladı. Bu konuda internette veya kitaplarda görmediğim sona derece özel teknikler var. Bir erkeği kendinize aşık ettiğinizde bir kadın için hayatını feda edebilir” dedi.

Son görevinde çete liderinin hükümet ajanı olduğunu öğrendiğinde dahi ona kaçması için yardım ettiğini ifade eden Roza, “8 ay boyunca ona bu özel teknikleri uyguladım. Benim casus olduğumu anlayınca kardeşleri beni öldürmek istedi. Onları durdurdu ve benim kaçmama yardım etti. Onu öldüreceklerini bile bile bana yardım etti” diye konuştu.