Lucy Banks isimli Instagram fenomeni, erkek arkadaşıyla ilişkiye girdikten sonra hastanelik oldu. Banks, takipçileriyle paylaştığı bir gönderide, bu duruma erkek arkadaşının cinsel birliktelikten saatler önce fıstık yemesinin neden olduğunu söyledi. Genç kadın kaşıntı ve şişme şikayetiyle doktora başvurduğunu dile getirdi.

Avustralya'da yaşayan model Lucy Banks, sosyal medyadan sevgilisiyle yaşadıkları ilginç bir deneyimini anlattı.

60 ay vadeli, 0,99 faizli kredi imkanı geliyor 60 ay vadeli, 0,99 faizli kredi imkanı geliyor

Yer fıstığına alerjisi olduğunu dile getiren Banks, sevgilisinin sabah saatlerinde fıstık yediğini öğrendiğinde vücudunun tepki göstereceğini tahmin etmemişti.

Lucy, "Cinsel yolla bulaşan" alerjik reaksiyonlar hakkında farkındalığı artırmak amacıyla hikayesini TikTok'ta paylaştı.

34 binden fazla OnlyFans abonesi bulunan Banks, cinsel ilişkinin sonrasında vücudunda alerjik reaksiyonların oluştuğunu dile getirerek, "O gün erken saatlerinde fıstık yemişti."

"Cinsel ilişkiye girdikten sonra vücudumda şişlik ile kaşıntı oluşmaya başladı. Birkaç kişiyi aradım ve fikirlerini sordum" dedi.

TikTok'ta yapıtğı paylaşım 4 milyondan fazla erişime ulaşan Banks, "Hastaneye gittiğimde doktor cinsel yolla bulaşan alerjik reaksiyon konusunda beni uyardı. O zaman bunun mümkün olabileceğini anladım" diye konuştu. Kaynak: Mynet