Avrasya Araştırma Şirketi'nin CEO'su Kemal Özkiraz gündeme ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özkiraz, AK Parti'de yaşanan erimeye dikkat çekti.

Türkiye'de ekonomik kriz her geçen gün büyüyor. TÜİK rakamlarına göre bile enflasyon %73'e dayandı.Marketlerdeki fiyatlar ise %150'den fazla zamlandı. Diğer yandan Türk Lirası da hızla erimeye devam ediyor. Şöyleki son bir ayda TL dolar kuru karşısında 3 lira daha eridi. Dolar kuru 17 lirayı aştı. 

VATANDAŞ SORUMLU OLARAK İKTİDARI GÖRÜYOR
Hayat pahalılığı artarken, vatandaş ekonomik sıkıntıların kaynağı olarak hükümeti görüor. Erdoğan'ın ekonomik sıkıntıların abartıldığını söylemesi Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati'nin başarısızlığını kabul etmemesi AK Parti'nin oylarını eritiyor. 

AK PARTİ'NİN OYLARININ EN AZ DÖRTTE BİRİ ERİDİ
Avrasya Araştırma Şirketi'nin CEO'su Kemal Özkiraz ise gündeme ilişkin yaptığı açıklamada ekonomi nedeniyle AK Parti'nin ciddi bir erime yaşadığını belirtti. Ve ekonomi nedeniyle AK Parti'nin en az %25 oy kaybettiğinin altını çizdi. 

Kocaeli'de çekiciyi çekmeye çalışan çekiciye çekici çarptı Kocaeli'de çekiciyi çekmeye çalışan çekiciye çekici çarptı

''ERDOĞAN'IN EN BÜYÜK RAKİBİ: EKONOMİ KRİZİ''
Biindiği üzere kulislerde hatta AK Parti'ye yakın medya ve AK Parti içerisinde Erdoğan'ın en büyük rakibinin ekonomik kriz olduğu ifade ediliyor. AK Parti MKYK üyesi Şamil Tayyar ve Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi de ''Erdoğan'ın rakibi kriz'' ifadelerini kullanıyor.