Erdoğan açıkladı: Hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı?

Mart ayından bu yana devam eden corona virüs salgını ile mücadele devam ediyor. Yaklaşık iki buçuk aydır uygulanan kısıtlamalar sonrasında corona virüs vakaları oldukça azaldı ve ölen sayıları düştü. Corona virüs tablosundaki rakamlar günden güne iyiye gitmeye başladığından itibaren milyonlarca vatandaş kısıtlamaların ne zaman sona ereceğini öğrenmek istiyor. Sokağa çıkma yasağı ne zaman kalkıyor? Sokağa çıkma yasağı bitti mi? Sokağa çıkma yasağı hafta sonu var mı? soruları en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. İşte sokağa çıkma yasağı hakkında merak edilenler...

''Sokağa çıkma yasağı var mı?, Hafta sonu hangi illerde sokağa çıkma yasağı var?, Seyahat kısıtlaması kaldırılan iller, 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı bitti mi?, 20 yaş altı gençlerin sokağa çıkma izni ne zaman?, 15-20 yaş altı sokağa çıkma yasağı ne zaman bitti mi?'' gibi bu soruların yanıtları, son günlerin en çok merak edilenleri arasında öne çıkıyor.

TÜM DETAYLAR:

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.