Kısa süre önce oğlu ve yeğeni hakkında çıkan iddialar üzerini istifa eden AK Parti Elbistan İlçe Başkanı Ahmet Tıraş'ın yerine 19 kişinin adaylık müracaatında bulunduğu öğrenildi.

Alınan bilgilere göre, Elbistan Ak Parti İlçe Başkanının oğlu ve yeğeni hakkında çıkan iddialar üzerine istifası ve Kadın kolları başkanının zehir zemberek açıklama ile istifa etmesinin ardından, ilçe başkanlığı seçimi için çalışmalan başladı. AK Parti il yönetiminin önceki gün çıkarma yaptığı ilçede 19 adayın olduğu öne sürüldü. Muhtemel adayların içinde ise eski ilçe başkanlarının olduğu da öğrenildi.

İsimlerin ise; Seyit Özkanlı, Mesut Batmaz, Gazi Dedeler, Mevlüt Genç, Ali Güçlü, Ramazan Yıldırım, Alper Aslan, Burhanettin Önat, Faruk Çetin, Zeynel Er, Sırrı Demir, Hacı Ahmet Gül, Mehmet Ermurat, Adil Ceyhan, Mehmet Faruk Çetin, Turgay Yalçın ve Bayram Gök olduğu öğrenildi.

Kahramanmaraş'ta gözü yaşlı baba kaçırılan çocuğunun bulunmasını istiyor Kahramanmaraş'ta gözü yaşlı baba kaçırılan çocuğunun bulunmasını istiyor

Öte yandan eski ilçe başkanlarından Mevlüt Kurt ve Hasan Sungur'unda ismi adaylar içinde geçtiği öğrenildi.

ADAY İSMİ BAKALIM KİM OLACAK?